Lyžařský kurz - jak nám to jde ?

Na tento týden lyžování na horách jsme se s dětmi velmi těšili. Po zrušeném lednovém termínu, což se mimochodem nakonec vyplatilo, nás přece jen přivítal zasněžený kopec, i to sluníčko sem tam nakonec na chvíli vykouklo. Děti si osvojují a zdokonalují základy lyžování pod vedením zkušených instruktorů, kterým děkujeme za vzornou péči a trpělivost, kterou věnují našim předškoláčkům i dětem mladším smiley. Je až neuvěřitelné sledovat naše dětičky, s jakou radostí a velkým nadšením poslouchají rady od svých lyžařských instruktorů. V pondělí některé děti nedokázaly ještě stát pořádně na lyžích, a světe div se, v úterý již některé z nich naskočily na pomu a „frčely“ nahoru na kopec. No a ty nejmladší děti pomalu trénují jízdu po gumovém koberci nahoru a pomalu zkoušejí sjet a  dole samy zabrzdit. Zkušení a milí instruktoři si dokážou poradit s každým, i s tím nejmenším lyžařem. Po dvouhodinovém lyžování s přestávkou na svačinku, se malí sjezdaři rozloučili se svými instruktory a hurá nazpátek do školky na oběd.

Vracíme se vždy unavení, ale šťastní! Na našem webu jsou k nahlédnutí fotografie i krátké video , vše postupně přidáváme smiley.

Pěknou tradicí na ukončení kurzu je páteční „Karneval“ pro děti na lyžích. Prosíme maminky, aby vymyslely dětem nějakou jednoduchou přízdobu na lyžařský oděv, popř. i na helmu (např. rozstříhané tričko, sukně, …) zkrátka, aby se nám dobře lyžovalo a užili jsme si i karneval.                                                        Hromádková R

 

                                                                                       

 

Zpět