Začínáme

Vážení rodiče,

věnujte prosím pozornost následujícím informacícm, které si pozorně přečtěte. zde  

Prosíme, abyste si nadále vstupovali do MŠ s respirátorem.. Děkujeme

První den je dobré počítat s větší časovou rezervou, zvláště u nově nastupujících dětí. Budete pravděpodobně ještě podepisovat souhlasy a jiné adminisrativní věci související  s chodem MŠ, jenž průběžně kontrolujeme, děkujeme za pochopení

Co budou děti potřebovat ?

Bačkory nebo sandály (ne pantofle ani boty cross – nevyhovující z bezpečnostních důvodů), náhradní oblečení, které zůstává uložené v šatně ve skříňce (spodní prádlo, tričko, ponožky), malý porcelánový hrníček s obrázkem pro pitný režim do třídy.

Volné a lehké oblečení do třídy (vše by mělo být podepsané), jiné oblečení „na ven“ odpovídající roční době, oblečení, které se může ušpinit.

Ve třídě „ Koťátek“ (nejmenších dětí)  budou děti potřebovat pyžamko (v pondělí přinesete čisté, v pátek si ho odnesete domů, nezapomeňte jej podepsat)

Pláštěnku, podepsané holínky (v jarním a podzimním období), 2x roušku v malém sáčku.

Do MŠ si přinesete:

1 balení tahacích papírových kapesníků

1 balík toaletního papíru

1 lahev tekutého toaletního mýdla (nejlépe bílé, nešpiní umyvadla )

1 balíček vlhčených kapesníků (týká se dětí ve třídě nejmenších dětí)

Rodiče dětí v nejmenší třídě  se zvýšenými nároky na hygienu, si přinesou balíček podepsaných plenek v případě nehody a náhradní papírové podložky na lehátko.

Nová informace

Prosíme rodiče, aby dětem přinesli do MŠ podepsanou cyklistickou lahev na pitný režim pro pobyt venku (děti si láhev každý den ponesou domů a vyčištěnou si ji přinesou zpět  další den)

Pití mohou mít děti své, jinak jim bude nabídnuto pití, které je v MŠ v nabídce  smiley 

Bylo by dobré, aby děti měly v šatně batůžek, na odnášení věcí

R. Hromádková .

 

 

 

Zpět